دوربین فیلمبرداری VM780 هایترا

VM780

VM780 جدیدترین و پیچیده ترین دوربین فیلمبرداری هایترا می باشد. VM780 یک دوربین فیلمبرداری و یک میکروفون بلندگو از راه دور را در خود جای داده است و اجازه می دهد ویدئویی در زمان واقعی از صحنه این حادثه پخش شود ، زیرا از 3G ، 4G ، Wi-Fi و بلوتوث پشتیبانی می کند. همچنین می تواند برای صحبت کردن بیش از دستگاه تلفن همراه / Wi-Fi مورد استفاده قرار گیرد و به کاربر امکان برقراری تماس صوتی و ایجاد زنگ اضطراری در شرایط بحرانی ماموریت را می دهد.

حفظ پوشش در داخل ساختمان های مرتفع ، زیرزمین ها و تونل ها می تواند مشکل باشد ، اما Hytera در شکل E-pack 100 Digital Wireless Ad Hoc Repeater یک راه حل ایده آل است. براساس فن آوری DMR Tier II ، E-pack 100 به عنوان رادیو و تکرار کننده همه در یک فرکانس واحد کار می کند، و باعث کاهش میزان طیف مورد نیاز صدای بحرانی در شبکه های تکرار شونده سنتی می شود. این می تواند به طور همزمان مکالمه و صدا را برقرار کند تا یک شبکه صوتی ad-hoc را پشتیبانی کند که حداکثر 32 گره را پشتیبانی کند.

این دستگاه بسیار جمع و جور می باشد و این امکان را دارد که در یک وسیله نقلیه سوار، کوله پشتی، قطب نصب شده یا دیوار نصب شود. این دستگاه می تواند خیلی سریع به محض اینکه برای تأمین یک شبکه فوری تأسیس شود، مستقر شود. بسته های الکترونیکی را می توان به راحتی از طریق پروتکل به هم پیوند داد و می توان برای ارائه یک شبکه پویا و پیکربندی خود حرکت کرد.

این محصول برای شرایط اضطراری از قبیل آتش سوزی، جستجوی و نجات، زلزله و برخورد با هر گونه بلای طبیعی و … بسیار پر کاربرد است.