راهکارهای دیسپچر و اتاق کنترل

راهکارهای دیسپچر و اتاق کنترل

هایترا طیفی از راهکارهای دیسپچر و کنترل اتاق را فراهم می کند تا به شما کمک کند به راحتی و به طور کارآمد مدیریت ناوگان شبکه و ناوگان خود را کنترل کنید.
فناوری های رادیویی دیجیتال مانند DMR طیف گسترده ای از خدمات صوتی، داده ها و پیام های پیام رسانی، و همچنین بسیاری از برنامه های دیگر را ارائه می دهد. اما با چنین خدمات گوناگونی در مقایسه با سیستم های آنالوگ که در دسترس می باشد، می تواند برای مدیریت سیستم رادیویی، دستگاه ها و برنامه های کاربردی مناسب باشد.

یک راه حل خوب دیسپچ، سازمان ها را قادر به انجام وظایف اداری، مدیریت عملیات روزمره و به ویژه هماهنگ کردن عملیات اضطراری می کند. یک سیستم دیسپچ می تواند به افزایش بهره وری از طریق مدیریت بهتر کمک کند، هماهنگی گروهی و ارتباط با سیستم های دیگر مانند شبکه های PABX / PSTN.

راهکارهای دیسپچ به خصوص در هنگام افزایش ایمنی بسیار سودمند هستند، زیرا اعزام ها و اپراتورهای شبکه می توانند از خدمات موقعیت مکانی GPS استفاده کنند تا از لحاظ زمان واقعی کاربران رادیو و دارایی را کنترل کنند و حضور خود را در کنسول های خود با استفاده از نقشه های صفحه نمایش نشان دهند. این امر باعث می شود که ناظران برای دیدن افرادی که یک دکمه اضطراری را فشار داده اند، برای مثال دقیقا در جایی که هستند، و اعزام هر کسی که بهترین مکان برای ارائه سریعترین کمک باشد.

سیستم های دیسپچ با ضبط صدای کامل و ورود به سیستم تماس نیز می تواند در ارائه دید به مدیران در مورد عملیات تجاری بسیار مفید باشد. با دسترسی و پخش ضبط هایی که گفتند چه اتفاقی می افتد، مدیران می توانند از این مواد برای کمک به برنامه های آموزشی و بهبود عملکرد سازمان استفاده کنند.

هایترا چندین راهکار اعزامی از جمله SmartDispatch را برای استفاده با DMR Tier 2 سیستم های عادی، Hytera DWS (Dispatch WorkStation) Dispatcher برای استفاده از سیستم های ترمینال DMR Tier III و SmartOne بسیار کاربردی برای استفاده با DMR Tier 2، Tier 3 و Hytera ارائه می دهد. XPT (شبکه های پراکسی مجازی).

اولین چیزی که در مورد تمام این راه حل های Hytera می توان ذکر کرد این است که آنها مجموعه ای از ماژول های فردی را تشکیل می دهند که به این معنی است که مشتریان می توانند یک سیستم دیسپچ بر اساس شماره مشترک، توپولوژی شبکه و منطقه پوشش ایجاد کنند.

سیستم دیسپچ می تواند متناسب با نیازهای هر چیزی از یک سیستم کوچک، تک سایت تا یک شبکه گسترده چند سایت، از یک دفتر تاکسی تا اتاق کنترل کنسول چندگانه باشد.